Możliwości

Korzystając z wieloletniego doświadczenia Wspólnie z naszymi Partnerami potrafimy zaprojektować, doradzić i wykonać optymalne rozwiązania obejmujące wymagania naszych Klientów.

Zespół

Tworzymy sprawny kompetentny zespół, uzupełniający się w umiejętnościach  a jednocześnie dzielimy się na cztery dwuosobowe ekipy mogące równolegle wykonać każde teletechniczne zadanie. Dodatkowo dział Instalacyjny wspierany jest przez zespół IT.

Zlecone zadania realizujemy sprawnie, bez zbędnej biurokracji. Pracownicy delegowani do zadań posiadają stosowne uprawnienia I kompetencje informatyczne, teletechniczne  elektryczne, wysokościowe, i, budowlane. Angażujemy się w wykonywane instalacje, wykonując je zgodnie z wymogami, przyjętymi standardami i normami.

Prace, wykonujemy z zachowaniem bezpieczeństwa i dbałością o interes klienta, zgodnie z normami i przepisami BHP, dokumentujemy I raportujemy wykonanie.

Sprzęt i flota

W pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, stale rozwijamy  się zwiększając zasoby tak by nasze prace wykonywać szybciej i pewniej.

Poza standardowymi narzędziami Mamy dwie własne spawarki światłowodowe Fujikura 60S I Fujikura 70S, reflektometry, AFL M200 AFL M210 EXFO 730C , trzy mierniki do pomiaru I certyfikacji sieci  FLUKE I Lantek, mierniki Sonel do pomiaru parametrów sieci elektrycznych samoczynne wyłączenie różnicówki, badanie izolacji. Komplet EKHAU Sidekick do pomiarów projektowania I analizy sieci bezprzewodowych, analizy widma. Nowoczesne elektronarzędzia.  Dokładamy starań by znać nasze urządzenia I móc w pełni wykorzystać ich możliwości.

Prace w wielu lokalizacjach i magazynach wysokiego składowania

Wykonujemy zlecenia w wielu lokalizacjach  jednocześnie, często związane z modernizacją istniejących rozwiązań teleinformatycznych, pasportyzacją sieci czy zmianami technologicznymi. Mamy też nowoczesną flotę samochodów pozwalającą wykonać wiele instalacji w tym samym czasie.

Świadczymy usługi w obiektach produkcyjnych I magazynowych wysokiego składowania z wykorzystaniem podnośników nożycowych I teleskopowych.

 

Kwalifikacje i certyfikaty

Pracownicy regularnie szkolą się, wszyscy instalatorzy mają uprawnienia SEP, wykonujący prace wysokościowe uprawnienia na podnośniki wolnobieżne.

Pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje szkolą się regularnie na szkoleniach wewnętrznych I zewnętrznych z zakresu teletechniki,  sieci LAN, certyfikacji wskazanych producentów, światłowodów, kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki BHP.

Realizacja: PS Design