Okablowanie strukturalne

Działamy od 1994 roku, wykonujemy instalacje sieci komputerowych i teletechniczne, instalacje do transmisji danych, głosu i obrazu Instalacje okablowanie strukturalnego.

Realizujemy instalacje sieciowe, miedziane od kategorii 5e do 7A ( klasy D-EA) wg. norm ISO 11801 i EN 50173, instalacje światłowodowe, okablowanie kampusowe, pionowe oraz fiber to desk, Prędkości 10/100/1000 i 10Gbit.
Montujemy okablowanie w pomieszczeniach z podłogą techniczną, w korytach kablowych podparapetowych, wtynkowe.
Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania 3M Volition, Draka, Alantec, Molex. W latach poprzednich uzyskaliśmy certyfikaty Multimedia Connect (MMC) ZPAS i inne. Posiadamy certyfikaty szkoleń Fujikura i Exfo, Sonel. Uprawnienia elektryczne, pomiarowe i eksploatacyjne, uprawnienia wysokościowe i na podnośniki wolnobieżne (zwyżki). Ściśle współpracujemy z dostawcami oferującymi rozwiązania Legrand, Rehau, Siemon Kontakt, i innymi producentami osprzętu.
Poza instalacjami świadczymy usługi projektowe, konfiguracyjne i serwisowe sieci komputerowych, dostawy sprzętu sieciowego w konkurencyjnych cenach.
instalacje zasilania dedykowanego, budujemy serwerownie i szafy teleinformatyczne.
Realizujemy prace w obiektach do ok. 30000 m2.

Współpraca z korzyścią.
Wspólnie z Klientem ustalamy jego szczególne potrzeby, projektujemy rozwiązanie na dziś i na przyszłość, posiadamy właściwe kompetencje i kwalifikacje, gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach od projektu po długi okres użytkowania, stale się szkolimy i poprawiamy jakość naszej pracy.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze instalacji, również w firmach wielooddziałowych. Wdrażamy i utrzymujemy standardy, przyjęte w organizacjach klientów.
95% usług wykonujemy we własnym zakresie, z usług podwykonawców korzystamy tylko sporadycznie, w zakresie klimatyzacji, prac ziemnych i niektórych prac budowlanych i projektowych. Dzięki temu gwarantujemy szybki przepływ informacji i pewną realizację ustaleń nasze usługi cechuje wysoki poziom niezawodności, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej relacji jakości do ceny. Wysoka jakość zyskała potwierdzenie w tysiącach zrealizowanych instalacji.

Zatrudniamy specjalistów z dziedziny sieci teletechnicznych z certyfikatami, oraz cztery stałe, kompletne, mobilne ekipy instalacyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt pomiarowy, budowlany i instalacyjny:
mierniki, testery,urządzenia certyfikacyjne sieci LAN (min. 2 Fluke DTX1800, Lantek III), spawarki światłowodowe Fujikura 60S, 70S, reflektometry optyczne AFM M200Quad, AFL M210QUAD, EXFO MaxTester 730C.
Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznych SONEL, sprzęt i oprogramowanie do projektowania i analizy sieci bezprzewodowych Ekahau Sidekick.