Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie telekomunikacyjnego i elektrycznego przygotowania biur.
Projektujemy również sieci komputerowe – zarówno w oparciu o przewody jak i sieci wireless. Instalujemy szafy typu rack oraz urządzenia aktywne sieci.

Nasi pracownicy mogą prowadzić wszelkie niezbędne prace w najdogodniejszych dla Państwa godzinach – również nocnych.

 

Rozwiązania 10 Gbit

Zajmujemy się konfiguracją i instalacją serwerów przystosowanych do infrastruktury 10 Gbit Ethernet. Sieć informatyczna o wysokiej przepustowości to jedno, ale do osiągnięcia zadowalającego transferu potrzebne są też wysokiej jakości i przede wszystkim spełniające odpowiednie normy urządzenia aktywne. Wdrożenie serwera w standardzie 10 Gbit Ethernet w połączeniu z odpowiednią infrastrukturą zapewnia wyśmienite warunki pracy.

Elektryka dedykowana

Serwer jako kluczowy dla działania sieci, a niejednokrotnie i całej firmy element, powinien być zabezpieczony na wypadek awarii zasilania. Wdrażamy rozwiązania UPS. Uninterruptible Power Supply czyli system awaryjnego zasilania. System działa jak duża bateria zastępująca bezpośredni dostęp do sieci elektrycznej przez określony czas, ratując tym samym sieć przez przerwaniem pracy.

Klimatyzacja

Najczęstszą przyczyną awarii sprzętowych jest jego przegrzanie. Aby uniknąć tego typu przykrych niespodzianek należy odpowiednio przemyśleć i zbudować system klimatyzacji pomieszczenia w którym znajdują się serwery. Dobór odpowiednich urządzeń jest niezwykle istotny. Należy znaleźć zloty środek pomiędzy wydajnością, a zużyciem energii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać optymalne i zindywidualizowane rozwiązania.